تعرفه خدمات آموزشی و پژوهشی داده کاوی و هوش مصنوعی

 

پژوهشگران و دانشجویان محترم؛ خریداری خدمت پژوهشی همانند خریداری یک محصول فیزیکی استاندارد نیست که در خرید آن فقط به عامل قیمت توجه داشته شود. برای انجام موفق تحقیقات پژوهشی عوامل زیادی دخیل هستند.
چه بسا شما فردی را بیابید که ادعا نماید می تواند این کار را با قیمتی کمی ارزان تر از ما برای شما انجام دهد اما بعد از گذشت یک ماه متوجه شوید که وی توانایی انجام صحیح این کار را ندارد در نتیجه علاوه بر وجه پرداختی یک ماه زمان و وقت شما در چنین موقعیت حساسی هدر رفته است که خود هزینه سنگینی است.
عامل تجربه کاری در انجام تحقیقات پژوهشی بسیار مهم است و به نظر ما از تحصیلات مهمتر می باشد. ممکن است فردی مدرک کارشناسی ارشد یا دکتری در یک رشته ایی را داشته باشد اما واقعا نتواند به عنوان مشاور کمکی به شما نماید. زیرا همه آنچه که تحلیلگران ما طی سالها تجربه اندوخته اند و برای یادگیری آن تلاش کرده اند در کلاسهای دانشگاه آموزش داده نمی شود.

اکیدا درخواست می گردد برای اطلاع دقیق از هزینه تجزیه تحلیل پایان نامه یا پژوهش خویش، یک ایمیل با موضوع استعلام قیمت و زمان انجام پژوهش داده کاوی برای ما ارسال نمایید. طی زمانی کمتر از یک روز کاری به شما خواهیم گفت که درخواست شما را با چه قیمتی و در چه مدت زمانی انجام خواهیم داد.

 

نگرش منحصر به فرد ما در ارائه خدمات پژوهشی داده کاوی : اعتماد شما دارایی ماست