تعرفه خدمات داده کاوی

برآورد هزینه و تعرفه خدمات پژوهشی داده کاوی

پژوهشگران و دانشجویان محترم؛ خریداری خدمت پژوهشی همانند خریداری یک محصول فیزیکی استاندارد نیست که در خرید آن فقط به عامل قیمت توجه داشته شود. برای انجام موفق تحقیقات پژوهشی عوامل زیادی دخیل هستند.
چه بسا شما فردی را بیابید که ادعا نماید می تواند این کار را با قیمتی کمی ارزان تر از ما برای شما انجام دهد اما بعد از گذشت یک ماه متوجه شوید که وی توانایی انجام صحیح این کار را ندارد در نتیجه علاوه بر وجه پرداختی یک ماه زمان و وقت شما در چنین موقعیت حساسی هدر رفته است که خود هزینه سنگینی است.
عامل تجربه کاری در انجام تحقیقات پژوهشی بسیار مهم است و به نظر ما از تحصیلات مهمتر می باشد. ممکن است فردی مدرک کارشناسی ارشد یا دکتری در یک رشته ایی را داشته باشد اما واقعا نتواند به عنوان مشاور کمکی به شما نماید. زیرا همه آنچه که تحلیلگران ما طی سالها تجربه اندوخته اند و برای یادگیری آن تلاش کرده اند در کلاسهای دانشگاه آموزش داده نمی شود.

با توجه سوالات متعدد متقاضیان محترم، به عنوان یک پیش فرض، حداقل و حداکثر هزینه تحقیقات داده کاوی در یک پایان نامه دانشجویی به صورت زیر برآورد می‌گردد.
اکیدا درخواست می گردد برای اطلاع دقیق از هزینه تجزیه تحلیل پایان نامه یا پژوهش خویش، یک ایمیل با موضوع استعلام قیمت و زمان انجام پژوهش داده کاوی برای ما ارسال نمایید. طی زمانی کمتر از یک روز کاری به شما خواهیم گفت که درخواست شما را با چه قیمتی و در چه مدت زمانی انجام خواهیم داد.
می توانید با کلیک بر روی تصویر سبد خرید به درگاه پرداخت اینترنتی این گروه وارد شده و نسبت به پرداخت هزینه انجام پژوهش داده کاوی اقدام نمایید.

 

 

تحلیل پژوهش یا تحقیق مختصر در حوزه داده کاوی از ۸۰ هزار تومان
تحلیل پایان نامه مقطع کاردانی و کارشناسی از ۱۰۰ تا ۳۵۰ هزار تومان
تحلیل پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد از ۳۵۰ تا ۶۵۰ هزار تومان
تحلیل پایان نامه مقطع دکتری از ۵۵۰ تا ۹۹۹ هزار تومان

 

 

 

نگرش منحصر به فرد ما در ارائه خدمات پژوهشی داده کاوی : اعتماد شما دارایی ماست